Tenis: Monica Niculescu a pierdut în primul tur al probei feminine de dublu la Australian Open

Tenis: Monica Niculescu a pierdut în primul tur al probei feminine de dublu la Australian Open
Scris de Realitatea din Irlanda Publicat: 17 ian. 2024, 11:30
Niculescu şi Martins, capi de serie numărul 15, au jucat o oră şi 13 minute
Citește și
- 07:57Bilanțul cutremurelor din Venezuela urcă la 235 de morți și peste 4.300 de răniți: eforturile de salvare continuă
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din Irlanda și pe Google News


























